Skip to content
Harika bir mevkii

Harika bir mevkii. Manzara tarif edilemez şekilde güzel. Personel çok iyi. Kahvaltı hayal gibi. Olumsuz bir şey yok.

Great

Bu otel hakkında birçok şey söyleyebilirim ve nereden başlayacağımı bilmiyorum. Bizi çok güzel ağırladılar ve personel çok nazikti. Göl manzaralı kahvaltıdan bahsetmiyorum bile zira şahane bir kahvaltı yedik. SPA harikaydı. Kesinlikle tekrar geleceğiz. Olumsuz bir şey yok.

Mükemmeldi

Her şey temiz ve personel çok nazik ve yardımsever, manzara süper güzel. Bebek battaniyemi unuttuğumda işbirliği yaptılar ve gelene kadar battaniyeyi sakladılar. Kahvaltıları açık büfe değildi ancak masamıza serpme kahvaltı olarak tam bir Türk kahvaltı ziyafeti sundular. Oda servisi, restoran ve diğer tüm servisler çok hızlıydı.

Kahvaltı ve temizlik çok iyi

İş ekibine başarılar dilerim
Kahvaltı ve temizlik çok iyi.

Çok hoş bir yer

Dağın tepesinden güzel bir manzara. Kahvaltı kahve dışında iyiydi. Odalar temizdi. Çocuk oyun alanı vardı. Tüm personel cana yakın ve yardımsever. Size teşekkür ederiz.

Gerçekten şaşırtıcı

Sera Gölü’nün muhteşem manzarası. Göl üzerinde muhteşem manzaralı üç yataklı oda ayırttım. Her oda balkona veya küçük bir bahçeye çıkıyordu. Resepsiyondan Nihal çok yardımcı oldu ve çok nazikti Personelin çoğu çok profesyoneldi.

Kesinlikle önerilir.

Şaşırtıcı oda manzarası! Şehir merkezinden sadece 15 dakika uzaklıkta, personel çok yardımsever (İngilizcelerinin iyileştirilmesi gerekiyor). Odalar, temiz ve göz alıcı doğal manzaralı. 5 Gece kaldık, kahvaltı güzel. Oda temizliği düğmesinin yeşil yandığından emin olun, aksi takdirde gelip odanızı temizlemezler. Bölgede yiyecek içecek yerleri ve pastane var. Bu oteli, dinlenmek isteyen herkese şiddetle tavsiye ederim.

Harika bir iletişim akışı yaşadım.

Trabzon ilinin zirvesinde merkeze çok yakın ve doğa ile iç içe bir mekan. Doğaya barışık inşa edilmiş muhteşem manzaraya sahip ve çok lüx fiyatları ise her bütçeye uygun. İletişim kurma amaçlı yazıştım anında dönüş yapan işletme müdürü nazik ve nezaketli kendisini yetiştirmiş kimlik. Ben uluslararası Turizmde ülkemizi en iyi ve saygın ortamda temsil edeceklerini kaçınılmaz olarak görüyorum.

Mükemmel Yöresel Mimariye Uygun

Göl kenarında Akçaabatada yakın. Hem dünyaca ünlü patentli Akçaabat köfte yersiniz ayrıca Çal mağarısına da gidebilirsiniz.Huzur doğa sükun orda…Burası gerçek çok güzel bir yer. Ancak o göl manzarasını ve otantik ahşap mimariyi orda yaşarsınız.

Mükemmel

Hafta sonu evlilik yıldönümümüzü sera lake resort ta geçirdik gerçekten harika bir tatil oldu eşsiz manzarası bizi büyüledi , tertemiz ve konforlu odaları, harika kahvaltısı tercih edilmesi gereken bir otel olduğunu gösterdi.Tuncay beye ,Selen hanıma ve güleryüzlü tüm personele sonsuz teşekkürler. Yolu Trabzona düşen herkeze oteli tavsiye ederiz.

Oraya Mutlaka Gidin

Yardımsever otel personeli, mükemmel bir konum, temiz ve inanılmaz güzel odalar. Çeşitli kahvaltı, mükemmel manzaralı güzel bir restoran. Trabzon’un en iyi otellerinden, muhteşem atmosfer, mükemmel manzaralı güzel otel, işte böyle.