Skip to content

Sera Lake Resort Hotel – Hayata Manzaralı Bir Mola

Sera Lake Resort Hotel olarak, siz değerli misafirlerimizi Akçaabat’ın kalbindeki eşsiz bir cennette ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Trabzon’un muhteşem doğal güzellikleriyle çevrili, Sera gölü, deniz, şehir ve vadinin eşsiz manzaralarını sizlere sunuyoruz.

68 odamızla sizlere rüya gibi bir konaklama deneyimi yaşatıyor huzur dolu bir ortamda kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz. Size en iyi hizmeti sunmak için ekibimiz Türkçe, Arapça ve İngilizce dillerinde hizmet vermektedir. Sizlerin rahatı ve memnuniyeti, bizim için her zaman en öncelikli hedefimizdir.

Restoranımızda yöresel ve uluslararası lezzetleri bir araya getirerek damak zevkinize hitap edecek özel menüler sunuyoruz. Aynı zamanda toplantı salonumuzda iş seyahati amaçlı gelen misafirlerimize modern ve konforlu bir çalışma ortamı sağlıyoruz.

Tesisimizdeki saunamızda stres atabilir, kendinize zaman ayırarak tazelenebilirsiniz. Size sağlık ve zindelik katacak bu deneyimle, yoğunluğunuzdan uzaklaşarak kendinizi şımartabilirsiniz.

Güler yüzlü ve yüksek kaliteli hizmet anlayışımız sayesinde sizlerin unutulmaz anılarla dolu bir tatil geçirmenizi sağlamak en büyük arzumuzdur. Size sunacağımız özel ve kişiye özel hizmetlerle kendinizi özel hissedeceksiniz.

Trabzon’un eşsiz doğal ve tarihi güzelliklerini keşfetmek isteyen misafirlerimize yönelik Trabzon turlarımız mevcuttur. Bölgenin tüm güzelliklerini keşfetmeniz için hazır bekliyoruz.

Sera Lake Resort Hotel olarak, sizleri unutulmaz bir deneyim yaşamaya ve doğanın büyüsüne kapılmaya davet ediyoruz. Sizlerle tanışmak ve bu güzellikleri birlikte paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.

Hayal ettiğiniz tatili gerçeğe dönüştürmek için bize katılın. Bekliyoruz!

Basında Biz

2017-06-04 - Sabah - Internet - Sera Lake Resort Hotel Trabzon
2017-06-11 - Hürriyet - Internet - Sera Lake Resort Hotel Trabzon
2017-12-22 - Dha - Internet - Sera Lake Resort Hotel Trabzon
2017-12-24 - Akşam - Internet - Sera Lake Resort Hotel Trabzon
2017-12-24 - Hürriyet - Internet - Sera Lake Resort Hotel Trabzon
2017-12-31 - Sabah - Sera Lake Resort Hotel Trabzon
2017-06-04 - Sabah - Sera Lake Resort Hotel
2017-12-24 - Akşam - Sera Lake Resort Hotel Trabzon