skip to Main Content
Evde Yapılacak Eğlenceli Şeyler - Müzeleri Gez

Evde Yapılacak Eğlenceli Şeyler – Müzeleri Gezin

Evde Yapılacak Eğlenceli Şeyler - Müzeleri Gezin Karantina kapsamında evlerimize kapandığımız şu günlerde herkes internette bişeyler arar oldu. Bizde #hazırevdeyken biraz olsun kafanız dağılsın diye evde yapılacak eğlenceli şeylerden birisi olan Müze gezisini ve sanal turları derledik. İçinde bulunduğumuz günler…

Evde Yapilacak Eglenceli Seyler - Google Earth Ile Marsi Kesfedin

Evde Yapılacak Eğlenceli Şeyler – Dünya Turu Atın

Evde Yapılacak Eğlenceli Şeyler, Aktiviteler Neler? Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs sebebiyle bir çoğumuz evlere kapandı. Okullar, etkinlikler, restoranlar vb. sosyalleşme alanları tek tek sağlığımız için kapandı. Karantina altında evlerimizde 1-3-5 gün derken çoğumuz ailecek ya da bireysel anlamda…

Trabzon'daki Göller

Gökyüzünün mavisi, bembeyaz bulutlar ve yemyeşil ormandan oluşan bir manzara karşılar sizi Trabzon’da… Sera Gölü, Balıklı Göl ve Uzungöl de berrak sularının karadeniz’e akışı gibi gökyüzünü içinize çekersiniz her nefeste.

Trabzon'daki Tarihi Yerler

Tarihin her döneminde önemli bir kent olma özelliğini sürdüren Trabzon tarihi, doğası, kültürel zenginliği ve girişimci insanıyla her alanda olduğu gibi turizm alanında da içinde yaşadığımız çağda önemli bir kent ve coğrafya olmaya devam etmektedir.

Trabzon'daki Yaylalar

2200 metre yüksekliğe ulaşan yaylalarda bulutların altınızda deniz gibi serildiğini gördüğünüzde bambaşka bir dünyada olduğunuzu anlayacaksınız. Saf doğa sizi bekliyor.

Trabzon'daki Şelaleler

Trabzon’un gizli kalmış doğa harikası birbirinden güzel şelalelerinde doğa ile bütün olacaksınız.