Skip to content

Karadeniz, Sera Gölü, Vadi ve Şehir Manzaralı
Leziz Açık Büfe Kahvaltı

Trabzon'un En Güzel Deniz ve Sera Gölü Manzaralı
Açık Büfe ve Serpme Kahvaltı Yeri

Kahvaltı Saatleri

Hafta içi: 07:00 – 10:30

Hafta sonu: 07:00 – 12:00

Serpme Kahvaltı Servisi Her Gün 14:00‘e kadar.

Trabzon Akçaabat’ta, Deniz, Sera Gölü ve Vadi Manzaralı en güzel konumundaki Kahvaltı Yeri.

Doğa ile iç içe, yeşilin her tonu yaşayacağınız Trabzon seyahatinizde Karadeniz’in muhteşem lezzetlerini sizlere sunuyoruz.

Trabzonda Yöresel Kahvaltı nerede yenir?

Trabzon Köy Kahvaltısı meraklılarına ev yapımı meyve reçelleri, taze ekmekler, kaymaklar, peynir çeşitleri ve sıcacık çaylar ile güne muhteşem bir başlangıç yapacaksınız.

Kahvaltının Mutlulukla Bir İlgisi Olduğunu Biliyoruz.

Trabzon’un En İyi Serpme Kahvaltısı

Serpme Kahvaltıyı Trabzon Köy Kahvaltısıyla birleştirdik ve ortaya muhteşem bir mutluluk çıktı.

Bal, tereyağı, kaymak, reçel çeşitleri, zeytin çeşitleri, dana jambon, salam, peynir tabağı, nutella, domates, salatalık, tahin, pekmek, kuru incir, kuru kayısı, kek çeşitleri, sahanda yumurta, patates tava, poğaça çeşitleri, filtre kahve ve sınırsız çay.

trabzon-acik-bufe-kahvalti-serpme-kahvalti
Sınırsız Çay
Ücretsiz Otopark
Bahçe ve Teras
Özel Localar
Mescid
Bebek Bakım Odası
trabzon-acik-bufe-kahvalti-serpme-kahvalti

Trabzon’un En Güzel Açık Büfe Kahvaltısı

Tüm mevsimlerin ve doğanın güzelliğini Trabzon’da hissedip, doğa ile ve leziz kahvaltılıklarla kucaklaşacaksınız.

Uçsuz bucaksız deniz manzarası, ayağınız serilen Sera Gölü, çok güzel ve huzurlu bir manzara eşliğinde kahvaltı ile haftanın tüm stresinden kurtulabilirsiniz…

Trabzon-acik-bufe-kahvalti-serpme-kahvalti

Kahvaltı Sonrası Kahveniz Bizden..

Trabzonda Kahvaltı Nerede Yapılır?

Trabzonda kahvaltı nerede yapılır? Sera lake resort hotel’de açık büfe, serpme kahvaltının yanında yöresel kahvaltınında sunulduğu mekanda göl ve deniz manzarasının keyfini çıkartacaksınız. Merkeze 20 dakika mesafede Sera Gölü, Karadeniz ve vadi manzarası eşliğinde kahvaltı yapmak isterseniz sizi Akçaabat’a bekliyoruz. Teras katımızda ve Ön bahçemizde eşsiz bir manzara sizi bekliyor.

Trabzonda Yöresel Kahvaltı Nerede Yenir?

Trabzonda Yöresel Kahvaltı nerede yenir? Bol çeşitli Yöresel kahvaltının yanı sıra açık büfe ve serpme kahvaltı imkanımızda vardır. Akçaabat’ın Sera Gölü manzarası işliğinde güne taptaze başlayacaksınız.

Trabzonda kahvaltı nerede yapılır? Sera lake resort hotel’de açık büfe, serpme kahvaltının yanında yöresel kahvaltının da sunulduğu mekanda göl ve deniz manzarasının keyfini çıkartacaksınız.

Merkeze 20 dakika mesafede Sera Gölü, Karadeniz ve vadi manzarası eşliğinde kahvaltı yapmak isterseniz sizi Akçaabat’a bekliyoruz. Teras katımızda ve Ön bahçemizde eşsiz bir manzara sizi bekliyor.

Trabzonda Yöresel Kahvaltı nerede yenir? Bol çeşitli Yöresel kahvaltının yanı sıra açık büfe ve serpme kahvaltı imkanımızda vardır. Akçaabat’ın Sera Gölü manzarası işliğinde güne taptaze başlayacaksınız.