skip to Main Content

Trabzon ve Doğu Karadeniz Turları

Karadeniz’in Ruhunu Yaşayacaksınız.

Size özel araç ile otelimizden kalkan tur ile hiç zahmete girmeden Karadeniz’i baştan sona gezme imkanına sahipsiniz. Sümela Manastırı, Uzungöl, Ayder Yaylası, Çal Mağarası, Artvin vb. Karadeniz’in kalbine giden yolculuktan sonra tekrardan otelimize dönen tur sonrasında odanızın manzarasında keyifle dinlenebilirsiniz.

Trabzon Turları

Uzungöl Turu, Ayder Yaylası Turu, Sümela Manastırı Turu, Çal Mağarası Turu, , Trabzon Şehir Turları gibi birçok doğa, macera ve kültürel turları otelimizden çıkışlı turlarla katılma imkanı sağlıyoruz.

Karadeniz Turları

Rize Dağmaran Turu, Artvin Karagöl Turu, Giresun-Ordu Turu, Borçka Karagöl Turu.

Web sitemizden yapacağınız rezervasyonlarda odanızı seçtikten sonra, tur seçenekleri ile bu hizmetinizden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz 0462 696 0661 numaralı telefondan ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kadıralak Yaylası Gezi Rehberi: Nerede? Nasıl Gidilir? Ne Zaman Gidilir? Şenlikleri Ne Zaman? Kadıralak Yaylası Turları Ve Yolu.
Sultan Murat Yaylası Plateau
Sultan Murat Yaylası Plateau
Santa Ruins - Santa Harabeleri Nerede? Nasıl Gidilir? Santa Harabeleri Trabzon Tarihi Ve Önemi Hakkında Bilgi. Santa Vadisi Ve Santa Antik Kenti Nerede? Yol Tarifi.
Madur Yaylası Plateau
Kayabaşı-yaylası-sera-lake-resort-hotel (1)
Uzungöl Trabzon
Uzungol Trabzon
Trabzon Atatürk Köşkü Nerede Ve Nasıl Gidilir? Atatürk Köşkü Ziyaret Saatleri Ne Zaman? Trabzon Atatürk Köşkü Tarihi Ve Hikayesi Hakkında Bilgi.
Kadıralak Yaylası Gezi Rehberi: Nerede? Nasıl Gidilir? Ne Zaman Gidilir? Şenlikleri Ne Zaman? Kadıralak Yaylası Turları Ve Yolu.Sultan Murat Yaylası PlateauSultan Murat Yaylası PlateauSanta Ruins - Santa Harabeleri Nerede? Nasıl Gidilir? Santa Harabeleri Trabzon Tarihi Ve Önemi Hakkında Bilgi. Santa Vadisi Ve Santa Antik Kenti Nerede? Yol Tarifi.Madur Yaylası PlateauKayabaşı-yaylası-sera-lake-resort-hotel (1)Uzungöl TrabzonUzungol TrabzonTrabzon Atatürk Köşkü Nerede Ve Nasıl Gidilir? Atatürk Köşkü Ziyaret Saatleri Ne Zaman? Trabzon Atatürk Köşkü Tarihi Ve Hikayesi Hakkında Bilgi.