Skip to content

Karadeniz Turu

Karadeniz’in Ruhunu Yaşayacaksınız.

Size özel araç ile otelimizden kalkan tur ile hiç zahmete girmeden Karadeniz’i baştan sona gezme imkanına sahipsiniz. Sümela Manastırı, Uzungöl, Ayder Yaylası, Çal Mağarası, Artvin vb. Karadeniz’in kalbine giden yolculuktan sonra tekrardan otelimize dönen tur sonrasında odanızın manzarasında keyifle dinlenebilirsiniz.

Karadeniz Tur güzergahlarımız; Uzungöl Turu, Ayder Yaylası Turu, Sümela Manastırı Turu, Çal Mağarası Turu, Rize Dağmaran Turu, Artvin Karagöl Turu, Giresun-Ordu Turu, Trabzon Şehir Turu.

Websitemizden yapacağınız rezervasyonlarda odanızı seçtikten sonra, tur seçenekleri ile bu hizmetinizden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz 0462 696 0661 numaralı telefondan ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kadıralak Yaylası Gezi Rehberi: Nerede? Nasıl Gidilir? Ne Zaman Gidilir? Şenlikleri Ne Zaman? Kadıralak Yaylası Turları Ve Yolu.
Kadıralak Yaylası Gezi Rehberi: Nerede? Nasıl Gidilir? Ne Zaman Gidilir? Şenlikleri Ne Zaman? Kadıralak Yaylası Turları Ve Yolu.
Sultan Murat Yaylası Plateau
Sultan Murat Yaylası Plateau
Santa Ruins - Santa Harabeleri Nerede? Nasıl Gidilir? Santa Harabeleri Trabzon Tarihi Ve Önemi Hakkında Bilgi. Santa Vadisi Ve Santa Antik Kenti Nerede? Yol Tarifi.
Madur Yaylası Plateau
Kayabaşı-yaylası-sera-lake-resort-hotel (1)
Uzungöl Trabzon
Uzungol Trabzon
Trabzon Atatürk Köşkü Nerede Ve Nasıl Gidilir? Atatürk Köşkü Ziyaret Saatleri Ne Zaman? Trabzon Atatürk Köşkü Tarihi Ve Hikayesi Hakkında Bilgi.
Kadıralak Yaylası Gezi Rehberi: Nerede? Nasıl Gidilir? Ne Zaman Gidilir? Şenlikleri Ne Zaman? Kadıralak Yaylası Turları Ve Yolu.Sultan Murat Yaylası PlateauSultan Murat Yaylası PlateauSanta Ruins - Santa Harabeleri Nerede? Nasıl Gidilir? Santa Harabeleri Trabzon Tarihi Ve Önemi Hakkında Bilgi. Santa Vadisi Ve Santa Antik Kenti Nerede? Yol Tarifi.Madur Yaylası PlateauKayabaşı-yaylası-sera-lake-resort-hotel (1)Uzungöl TrabzonUzungol TrabzonTrabzon Atatürk Köşkü Nerede Ve Nasıl Gidilir? Atatürk Köşkü Ziyaret Saatleri Ne Zaman? Trabzon Atatürk Köşkü Tarihi Ve Hikayesi Hakkında Bilgi.